Prezentacja enova365

Pomoc online enova365

enova365 w chmurze

enova365 innowacyjny system
dla Twojego biznesu

Rozwijaj potencjał swojej firmy dzięki automatyzacji i optymalizacji procesów


System enova365

Rozwijaj potencjał swojej firmy 

Wsparcie

Bezawaryjna praca na oprogramowaniu enova365

Szkolenia enova365

Szkolenia online i stacjonarne

Rozwiązania dedykowane

Rozwiązania szyte na miarę, dostosowane do specyfiki Twojej firmy

Moduły podstawowe enova365

Moduły dodatkowe enova365

Pulpity pracownicze enova365

Business Intelligence enova365

enova365 w Chmurze

Pulpity kontrahenta / B2B enova365

system enova365 | OFERTA

enova365 to więcej niż zintegrowany 
system klasy ERP.

Wybierz zestaw rozwiązań dopasowany do potrzeb Twojej firmy – poznaj dostępne moduły enova365. System ERP enova365 pozwala dowolnie zestawiać wybrane przez siebie moduły, dzięki temu otrzymujesz elastyczny system całkowicie dostosowany do działalności biznesu. W każdej chwili istnieje możliwość uzupełnienia struktury o kolejne funkcjonalności.

ENTEO AKTUALNOŚCI

O NAS | Kim jesteśmy

Enteo - Autoryzowany Partner enova365.
Wdrażamy oprogramowanie enova365, tworzymy indywidualne dodatki, aktualizujemy i szkolimy online.

Stanowimy zespół specjalistów, dla których informatyka stanowi tylko narzędzie dla tworzenia precyzyjnych i wygodnych rozwiązań dla naszych klientów. To co proponujemy to wsparcie w codziennej pracy z systemem enova365, procesie przystosowania go do biznesu na każdym etapie:
analizy potrzeb, wyboru konkretnych rozwiązań/modułów oprogramowania, wdrożenia enova365, szkolenia użytkowników czy finalnie, bieżącego wsparcia i aktualizacji oprogramowania.
Zaprojektowane przez nas systemy implementujemy zarówno w ramach struktur IT Klienta jak i w udostępnianej przez Nas, w ramach marki Cloudpoint, usłudze chmury obliczeniowej

PROJEKTY | Nasze realizacje

Pomagamy firmom z różnych branż i rodzajów działalności, niezależnie od ich wielkości, poczynając od małych, kilkunastoosobowych firm aż po wielkie korporacje. Naszym zadaniem jest takie wspieranie ich w korzystaniu z systemu ERP enova365 i indywidualnych aplikacji, aby mogli osiągać oczekiwane efekty biznesowe.
Poznaj nasze wdrożenia enova365:

enova365 w "Radiu PiK" Bydgoszcz

Już wdrożenie podstawowych modułów usprawniło pracę w Dziale Finansowym. Dane ze wszystkich działów trafiały bezpośrednio do systemu, co przyspieszyło procesowanie dokumentów.

Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji i budowy planu kont w powiązaniu z autorskimi rozwiązaniami wewnątrz systemu, system enova365 w pełni zaspokoił potrzeby analityczne Rozgłośni.

Na uwagę zasługuje również zastosowanie innowacyjnego rozwiązania wspomagającego rozliczenie płacowe czasu antenowego dziennikarzy. Współpraca z modułem kadrowo-płacowym pozwoliła na pełną automatyzację rozliczeń wynagrodzeń tej specyficznej branży oraz zwiększyła precyzję rozliczania czasu antenowego. 

Zaufali nam:

KONTAKT

GRUPA ENTEO 

ul. Toruńska 155,
85-950 Bydgoszcz

ENTEO Oddział Łódź
(42) 239 03 05

ENTEO  Oddział Katowice
(32) 445 09 07

ENTEO Oddział Warszawa
(22) 465 93 62

ENTEO Oddział Poznań
(61) 668 20 70

0 of 350
Dział Handlowy
[email protected]
Dział Wsparcia
[email protected]
>