Historie naszych Klientów

87% Użytkowników jest zadowolonych z funkcjonalności enova365, 84% Klientów ceni system za jego intuicyjność, a 88% z nich poleciłoby enova365 innym firmom! Przeczytaj dlaczego!

enova365 w Radiu PiK Bydgoszcz

Modułowa konstrukcja systemu enova365 pozwoliła na kilkuetapowy proces wdrażania. Już wdrożenie podstawowych modułów usprawniło pracę w Dziale Finansowym. Dane ze wszystkich działów trafiały bezpośrednio do systemu, co przyspieszyło procesowanie dokumentów.

Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji i budowy planu kont w powiązaniu z autorskimi rozwiązaniami wewnątrz systemu, system enova365 w pełni zaspokoił potrzeby analityczne Rozgłośni.

Na uwagę zasługuje również zastosowanie innowacyjnego rozwiązania wspomagającego rozliczenie płacowe czasu antenowego dziennikarzy. Współpraca z modułem kadrowo-płacowym pozwoliła na pełną automatyzację rozliczeń wynagrodzeń tej specyficznej branży oraz zwiększyła precyzję rozliczania czasu antenowego. 


enova365 w Radiu Gdańsk S.A. 

Wybierając ENOVA365 w wielu obszarach, szczególnie związanych z analizą kosztów i spełnieniem specyficznych wymogów polskiej księgowości czy przepisów prawa system przewyższa konkurencyjne rozwiązania. Decydująca okazała się elastyczność systemu, która pozwala dostosować program do specyficznych potrzeb naszej rozgłośni. związanej z rozliczeniami księgowymi czy kadrowo-płacowymi.

Proces wdrożenia powierzyliśmy firmie ENTEO Sp. z o.o. Firma ENTEO stworzyła dedykowaną aplikację "Audycje", która zaimplementowana w naszej rozgłośni pomaga zautomatyzować proces sprawozdawczości dla Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz zarządzać honorariami pracowników. Stworzony system "Audycje" jest zintegrowany z enova365, co dodatkowo usprawnia codzienną pracę w rozgłośni. 

Zaufali nam

KONTAKT

GRUPA ENTEO 

ul. Toruńska 155,
85-950 Bydgoszcz

ENTEO Oddział Łódź
(42) 239 03 05

ENTEO  Oddział Katowice
(32) 445 09 07

ENTEO Oddział Warszawa
(22) 465 93 62

ENTEO Oddział Poznań
(61) 668 20 70

0 of 350
Dział Handlowy
[email protected]
Dział Wsparcia
[email protected]
>